Specjalizujemy się w obsłudze mieszkań – zarządzaniu najmem mieszkań. Zapewniamy Tobie, jako właścicielowi mieszkania w Warszawie, dochód pasywny – czyli nie wymagający żadnych działań z Twojej strony. Jest to usługa przeznaczona dla osób, które wolą swój czas przeznaczyć na inne rzeczy lub mieszkających poza Warszawą bądź po prostu nie mających ochoty zajmować się obowiązkami związanymi z najmem – poszukiwaniem najemców, podpisywaniem umów, rozliczaniem czynszów i mediów, organizowaniem wizyt hydraulika czy elektryka.

Jak wygląda dochód pasywny z nieruchomości?
Odpowiadając najprościej, dochód pasywny pochodzi z najmu nieruchomości. Można wynajmować nieruchomość użytkową, taką jak biuro czy powierzchnię na sklep, restaurację bądź nieruchomość mieszkalną. My specjalizujemy się w najmie nieruchomości mieszkalnych. Zatem wynajmujemy mieszkania i pokoje, oraz pomagamy efektywnie wynająć mieszkania współpracujących z nami właścicieli, którzy w ten sposób budują swój dochód pasywny w 2023.

Jak zbudować dochód pasywny w 2023 – w obecnych realiach rynkowych?
Wielu naszych Klientów – właścicieli mieszkań – po prostu ma mieszkanie, które dotychczas nie było wynajmowane lub było wynajmowane poniżej swojej wartości. Gdy właściciel takiego mieszkania kontaktuje się z nami, oglądamy mieszkanie i podpowiadamy rozwiązania, które mogą zwiększyć dochód pasywny właściciela. Jest to też w naszym interesie – bo pobieramy tylko prowizję od dochodów właściciela.

Często oglądając nowe mieszkanie, dyskutujemy z właścicielem o ewentualnych zmianach i kalkulujemy ich opłacalność. Bierzemy pod uwagę plany właściciela wobec mieszkania, lokalizację i standard mieszkania i budynku, oraz kryteria, którymi będą kierować się przyszli najemcy. Często odradzamy zmiany, które będą kosztowne – a nie wniosą zbyt wiele dla najemców. Jeśli jednak potrzebne jest np. odświeżenie mieszkania, czy wyposażenie je w meble – korzystamy z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w przygotowywaniu mieszkań na wynajem. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby nie angażować właściciela mieszkania – w końcu naszym zadaniem jest budować dochód pasywny. W tym celu mamy w załodze projektantkę wnętrz, która także nadzoruje wykonawstwo swoich projektów. Naszym celem jest doprowadzenie do wynajęcia mieszkania w możliwie efektywny sposób – bo przecież wtedy dopiero właściciel czerpie dochód pasywny z najmu.

Uwaga – zwracamy uwagę na aktualne ceny najmu w 2023, ale też i na trendy na rynku wynajmu. Zależy nam na tym, żeby z każdego mieszkania generować stabilny dochód przez dłuższy czas.

Inwestycje pod klucz
Część naszych Klientów zgłasza się do nas, aby zbudować swój dochód pasywny w oparciu o nieruchomości. Dla tych Klientów, po ustaleniu kryteriów, wyszukujemy mieszkania inwestycyjne, kupujemy, wprowadzamy niezbędne zmiany – i wynajmujemy.

Jest to formuła, w której fizyczny udział właściciela jest ograniczony do wyboru mieszkania spośród propozycji, złożenia podpisu przy zakupie mieszkania (choć i to załatwiamy czasem w zastępstwie naszych Klientów), oraz zaakceptowania projektu inwestycji. My zajmujemy się wyszukaniem okazji inwestycyjnej, zakupem mieszkania, dopracowaniem projektu, przeprowadzeniem remontu, wyposażeniem – i oczywiście efektywnym wynajęciem mieszkania. Dlatego nazywamy w firmie te projekty „inwestycjami pod klucz”.

Zarządzamy kilkudziesięcioma mieszkaniami w Warszawie, własnymi i powierzonymi nam przez Klientów. Od kilkunastu lat zbieramy doświadczenia w jak najlepszym zarządzaniu najmem mieszkań. Nasze motto to „Szybko, za dobrą cenę i bez problemów wynajmiemy Twoje mieszkanie”.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

powiązane posty