Zarządzanie i opieka nad nieruchomościami to temat, który często budzi wiele emocji i pytań. Czym jest? Jaki jest proces współpracy z naszą firmą? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym poradniku.

Wynajmując mieszkanie musimy stawić czoła wielu problemom, takim jak choćby: niewłaściwe rozliczenia, nieterminowi najemcy czy nieznajomość rynku nieruchomości. Właśnie z myślą o tych wyzwaniach powstała nasza firma, która oferuje profesjonalne zarządzanie i opiekę nad nieruchomościami.

Zakres naszej działalności jest szeroki, lecz podstawową usługą jest zarządzanie nieruchomościami. Obejmuje ona kompleksową opiekę nad lokalem, a przyświeca jej myśl „dla Twojego dochodu i świętego spokoju”. Nim podejmiemy taką usługę, to w pierwszej kolejności dokładnie oglądamy nieruchomość i ustalamy indywidualny plan współpracy. Przygotowujemy program działań, który jest dostosowany do konkretnych potrzeb klienta. W ten sposób, klient ma pewność, że usługi wykonane przez nas, będą skuteczne i zadowalające. Oglądanie mieszkania pozwala nam, przede wszystkim, zaproponować sposoby na zmaksymalizowanie zysków z wynajmu, np. poprzez remont, dekorację, czy też wymianę wyposażenia. Często nie są to drogie zabiegi – niekiedy zoptymalizowana sesja zdjęciowa potrafią wpłynąć na atrakcyjność oferty. Ponadto znajomość nieruchomości pomaga nam precyzyjniej określić jej grupę docelową, a co za tym idzie – zmodyfikować metody jej skutecznej promocji.

Następnie, podpisujemy umowę z właścicielem nieruchomości i dopinamy formalności. Dzięki pełnomocnictwu, jesteśmy w stanie przeprowadzać cały proces związany z wynajmem lokalu i jego prawidłowym funkcjonowaniem, bez najmniejszej ingerencji właściciela. Klient może mieć pewność, że wszystkie aspekty związane z wynajmem zostaną przez nas dokładnie przemyślane i wykonane w sposób profesjonalny, a jego interesy – zabezpieczone.

Najważniejszym wyznacznikiem naszego działania jest indywidualne podejście do każdej nieruchomości i właściciela. W naszej firmie, każde mieszkanie traktujemy w sposób indywidualny, ponieważ wiemy, że każde z nich jest inne i wymaga innego podejścia. Nasze podejście opiera się na rozmowie i słuchaniu potrzeb klienta. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która w pełni go zadowoli. Taka taktyka opłaciła się, gdyż większość mieszkań, którymi zarządzamy to mieszkania tych samych klientów bądź ich krewnych czy przyjaciół. Po czasie, wracają do nas i zadowoleni z naszych usług, chcą z nami dalej współpracować.

Wobec tego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu celem omówienia szczegółów. Postaramy się pomóc najlepiej, jak tylko potrafimy!

powiązane posty