Jako zarządcy mieszkań nieustannie rozmawiamy z właścicielami nieruchomości oraz wsłuchujemy się w ich potrzeby. Wśród częstych tematów pojawia się wielka potrzeba zabezpieczenia mieszkania oraz regularnych wpływów z najmu. Pojawiają się przy tej okazji rozmaite historie o nieregularnych najemcach, którzy po jakimś czasie przestają płacić. To jedna z największych obaw naszych klientów. Po wielu rozważaniach i szukaniu różnych dróg – znaleźliśmy metodę, aby sprostać temu wymaganiu.

GWARANCJA CZYNSZU – NASZA NOWA USŁUGA

Problemy z płatnościami to największa obawa oraz problem naszych klientów. Z naszej strony zawsze i bardzo starannie weryfikujemy potencjalnych najemców pod kątem wypłacalności. My jednak decydujemy się podnieść poziom bezpieczeństwa właścicieli z nami współpracujących.  Dlatego w Alavoro uruchamiamy nową usługę – zarządzanie najmem z gwarancją czynszu!

Jako jedni z nielicznych na rynku gwarantujemy wypłatę czynszu najemcy przez cały okres trwania najmu! Usługa polega na zapewnieniu właścicielowi nieruchomości stałych i terminowych wpłat czynszu, bez względu na to, czy najemca w danym miesiącu dokonał płatności czy nie. W przypadku braku wpłaty czynszu przez najemcę, my przejmujemy odpowiedzialność za wypłatę pieniędzy właścicielowi. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie, nie martwiąc się o regularne wpłaty pieniędzy i ryzyko braku wpłat ze strony najemcy. Dodatkowo zabezpieczamy mieszkanie, Właściciela oraz siebie, podpisując z Najemcą umowę najmu instytucjonalnego – jako bezpieczniejszą formę umowy najmu.

LIKWIDUJEMY RÓWNIEŻ SZKODY!

Idąc dalej, kolejną obawą oraz problemem z jakim zwracają się do nas właściciele mieszkań to szkody. Historie o najemcach, którzy zostawili zniszczone mieszkanie nie są na szczęście zbyt częste, ale zdarzają się. Przed tym również chcemy ochronić naszych klientów. Wobec tego gwarancja czynszu idzie w parze z gwarancją likwidacji szkód!

Dzięki tej usłudze właściciel nieruchomości nie musi martwić się o ewentualne koszty napraw i porządku po opuszczeniu lokalu przez najemcę, gdyż szkody pokrywamy z własnej kieszeni! Usługa ta obejmuje zarówno drobne naprawy, jak i poważniejsze uszkodzenia, takie jak zniszczenie podłogi czy malowanie ścian. Ponadto zajmujemy się koordynacją prac remontowych oraz podejmujemy wszelkie kroki w celu odzyskania kosztów od najemcy odpowiedzialnego za szkody. Dzięki temu właściciel może mieć spokój i zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Obie gwarancje są nakierunkowane na maksymalizację bezpieczeństwa naszych klientów. Wszystko po to, aby cieszyli się spokojem i regularnym dochodem – dla Twojego spokoju i regularnego dochodu!

[contact-form-7 id=”68″ title=”Kontact”]
powiązane posty